İletişim

Öğreniyoruz, içerik, görsel veya haberleri ile ilgili bir şikâyetin mi var?

Tanıtım veya iş birliği projesinde mi bulunmak istiyorsun?

Veya Öğreniyoruz üzerinde bir reklamının yer almasını mı istiyorsun?

Tüm bunlar ve daha fazlası için bizlerle web sayfası üzerinden iletişime geçebilir veya hızlıca bir form gönderebilirsiniz.

İnternet sitemizde yer alan tüm haber ve içerikler tamamen ilgili yasalar dahilinde ele alınmaktadır. Ayrıca Öğreniyoruz internet sitesine erişim ve sitenin kullanımı Gizlilik Politikası doğrultusunda yapılmaktadır. Dolayısıyla politikamızda yazanlar ışığında bu internet sitesini kullanmanız, bu koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir; kullanıcının açık beyanına gerek duyulmamaktadır.

Öğreniyoruz, site sahibi ve hizmet sağlayıcı olarak (kısaca “Hizmet Sağlayıcı”) bu internet sitesi veya bu Genel Kullanım Koşulları, Gizlilik Politikası, Hizmet Sözleşmesi ve Operasyonel Çalışma Koşulları’nı sona erdirme hakkına sahiptir ve bu hak sadece kendisinde saklıdır. Aynı zamanda bunları kısmen veya tamamen değiştirme hakkında ilgili yasalar ile garanti altına alınmıştır.

Bu konularda yapılabilecek değişikler sadece Öğreniyoruz sitesinin bünyesi altındadır ve ziyaretçiye bildirmeksizin yapılabilmektedir. İçerikler sitede yayınlandığı an yürürlüğe girmektedir ve bu nedenle siteyi her ziyaret ettiğinizde koşulları gözden geçirmeniz önerilmektedir.

Tüm iş ortakları, tanıtım veya iş birliği projesinde bulunan firmaların veya şahısların, bu politikamıza uymalarını bekliyor ve herhangi sorunda iletişime geçmelerini temenni ediyoruz.

MESAJINIZI BEKLİYORUZ!